У День друзів, здобувачі та викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва ННІ УІПА ХНУ ім. В. Н. Каразіна відвідали чотирилапих друзів.Привезли для них смаколики, подарували трохи турботи й уваги, а натомість отримали набагато більше – щирі емоції, радість і тепло, які неможливо купити за жодні гроші!
Ця історія не лише про допомогу тваринам. Вона про людяність, небайдужість і велике серце. Про те, що справжня цінність людини вимірюється не лише її досягненнями, перемогами чи матеріальними здобутками, а здатністю співчувати, підтримувати та робити добрі справи!
Наш знайомий, Олександр Комель (Alex Komel), вимушено залишаючи рідний Торецьк Донецької області, не зміг покинути тих, хто потребував допомоги. Разом зі своєю родиною він врятував і привіз із собою песиків, яких залишили власники. Кожен із них має свою непросту історію. Один песик має серйозні проблеми з лапою, але вже понад три роки живе в любові та турботі поруч зі своїми чотирилапими друзями!


Сьогоднішня зустріч подарувала всім нам море позитивних емоцій! У відданих очах цих тварин було стільки вдячності, що ще раз нагадало: добро завжди повертається!
Нехай у нашому житті буде більше таких моментів. Робіть добрі справи, підтримуйте тих, хто потребує допомоги, будьте уважними до людей і тварин!
Радійте кожному ранку, кожному новому дню, адже життя справді прекрасне!
P.S. Щира подяка Мария Васильева за допомогу в організації придбання смаколиків та небайдужість до цієї доброї справи!


